Secure Sleep = slaap gerust
In het kader van camperveiligheid bespreken we in dit filmpje het Secure Sleep inbraak alarm, dat de firma Camper en Caravan Parts naar ons opstuurde.
We bespreken de inhoud van de doos, de werking van het systeem en de zaken waarmee je rekening moet houden bij het installeren van dit inbraakalarm.
Het alarm is specifiek bedoeld om je te waarschuwen als je zelf IN de camper bent. De naam zegt het al: je kunt gerust gaan slapen, want het systeem houd je camper deur in de gaten. Als iemand langs de deur loopt, gebeurt er niets. Maar blijft deze persoon staan, dan geeft het alarm eerst een waarschuwing aan deze persoon door middel van een flitsende led-lamp. Blijft hij daarna toch nog voor de deur staan, dan gaat het alarm af. Dit systeem werkt natuurlijk ook in een caravan.
De kortingsactie is verlopen.
Tot het volgende blog!


- Was onze informatie nuttig? Zou je dat dan alsjeblieft willen vermelden op je site of social media? Liefst natuurlijk met een link naar deze pagina!
- Als je je abonneert, krijg je per email bericht van nieuwe posts en je dingt automatisch mee als we winacties kunnen organiseren.
- Kost je niets en levert misschien nog wat op :). En: met meer abonnees kunnen wij makkelijker acties organiseren.
Heb je zelf een blog en wil je links uitruilen? Laat het ons weten! Email naar camper AT no-mad PUNT nl.


